Jde to i bez kostice!

Jako malá jsem si myslela, že vyztužená pushupka je jediná cesta k bujnému poprsí. Tato cesta se zdála být poněkud nekomfortní, tak jsem se s plným hrudníkem raději rozloučila. Od té doby je pro mě kostice pomalu sprosté slovo, takové podprsenky nosím jen zřídka!

Prsa narostla do velikosti jedna (zřejmě jsem jedla málo kuřat) a chtě nechtě jsem se musela stát průkopníkem malých prsou, které nepotřebují přílišnou podporu. 

Nevím, zda-li se tato poznámka hodí do článku o podprsenkách, ale nejraději nenosím nic. Taková volba se do určitého věku dala s úsměvem prominout a přejít. V mém věku (úctyhodných 28 let) to už leckdy uvádí okolí do rozpaků. 

Začala jsem tedy nosit baletky a nebo vyztužené podprsenky bez kostic. Výhodou je pohodlnost a nemusíte se loučit ani s dokonalým tvarem!

Když si představíte, jak pohodlné a zároveň sexy jsou například bavlněné kalhotky CK (které nosí každá z nás) nebo tyto brazilky Armani, tak přesně takhle pohodlné a sexy jsou i podprsenky tohoto typu. Nebudu lhát, prádlo jsem si pro jistotu pořídila hned ve dvou barvách, vydržím v něm totiž pohodlně celý den!

Zaveďte den bez kostic,

Míša

 

P.S. Odkaz na Emporio Armani prádlo z fotky zde.

image00004

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení