Focení s Romčou

Ahoj, jmenuji se Romča jsem fotografka, která už několik let žije svojí prací. Holky z BePink jsem potkala na svatbě jedné z nich. Slovo dalo slovo a v září 2019 jsme společně nafotily první fotky a natočily promo video. 

Vlastní obsah je pro holky hodně důležitý a já jsem ráda, že se v této oblasti vezeme na stejné vlně. Ráda bych Vám přiblížila jak to u nás chodí. :) 

Na BePink.cz můžete vidět spoustu fotek od výrobců. Ale! Společně si myslíme, že je skvělé vidět, jak věci doopravdy vypadají a sedí nejen modelkám. Vždyť jejich heslem je dělat radost, a proto se vám velkou část nových kousků snažíme přiblížit co nejblíž realitě - vlastními fotkami, tak aby jste z módních kousků měli opravdovou radost.

Úpravy fotografií vždy společně konzultujeme. Nerada používám filtry, abychom vás nemátly jiným zbarvením produktů, a proto ode mě holky dostávají veškeré fotografie jak s originálními barvami, tak černobílé a s jemným filtříkem. :D <3 Ten je samozřejmě víc fancy! :))

No a jak to naše focení probíhá? Je to divočina. Co vám budu povídat. :) Všechny jsme detailistky, obhlížíme lokality vedeme dlouhé hovory. Máme vždy velké oči, spoustu plánů a nespočet nových kousků na focení! Jedna žehlí, druhá líčí, třetí fotí, do toho se nám občas "motají" naše děti nebo pes od sousedů... během každého focení si užijeme spoustu legrace a někdy vznikne něco, co jsme vůbec neplánovaly! Milujeme naši práci!

Vlastní obsah tvoříme pro Vás a za každý pozitivní ohlas jsme moc rády. <3

 

PS1: Mrkněte na IG @bepinkcz na backstage reels z posledního focení u bazénu, určitě vás pobaví. :))

PS2: Na výběr mých nejpovedenějších fotek můžete kouknout níž. :)

 

Doufám, že se vám moje fotky líbí. Romča

 

A7R04273 kopie

A7R03942 kopie

A7R09217 kopie

A7R05604

A7R04500

IMG_9533

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení