BEPINK.CZ W/ VILMA

S Bepink.cz jsem měla naposled spolupráci kolem února, kdy jsem pro ně fotila Valentýnské fotky. Teď ale bylo na řadě focení v trošku letním a sportovním moodu:)

Když jsme toto focení vymýšlely, Vilma pro mě byla jasnou volbou modelky. Hned od začátku s focením ihned souhlasila, takže alespoň jedna věc odškrtnuta.

Nicméně počasí nám moc nepřálo, jelikož produkty jsem u sebe měla tak měsíc, než se tento pátek focení konečně uskutečnilo. Ale nebudu vinit jen počasí, samozřejmě, když bylo hezky tak prostě jedna z nás neměla čas.

Myslím ale, že to nakonec dopadlo skvěle a šly jsme fotit v ten nejlepší den, v to nejlepší počasí a že i fotky dopadly skvěle.

Fotily jsme na Vítkově, což nebudu lhát, byla sranda se tam táhnout s těžkou Ikea taškou plnou oblečení, a celkově ta cesta s tím. Takže když jsem přišla domu, absolutně jsem odpadla. Ale z výsledku mám radost, i když editace zabrala také skoro celé sobotní odpoledne. Tak co, stálo to za to?:)

 

Na novou kolekci FILA se můžete podívát zde: www.bepink.cz/fila/

Na novou kolekci CHAMPION se můžete podívát zde: https://www.bepink.cz/champion/

 

Tereza Janoušková 

IMG_3200 

IMG_3198

IMG_3294

IMG_3205

IMG_3204

IMG_3272

IMG_3275

IMG_3174

IMG_3197

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení